Wczytywanie...

"BYŁ SOBIE PIES" NAJPOPULARNIEJSZĄ PREMIERĄ WEEKENDU!

2017-02-21

„Był sobie pies” był najpopularniejszą premierą ubiegłego weekendu! Niezwykle wzruszająca i zabawna opowieść o tym, że każdy pies ma do wypełnienia swoją misję, przyciągnęła do kin aż 88 tysięcy widzów!

Był sobie pies” był najpopularniejszą premierą ubiegłego weekendu! Niezwykle wzruszająca i zabawna opowieść o tym, że każdy pies ma do wypełnienia swoją misję, przyciągnęła do kin aż 88 tysięcy widzów! Film z dubbingowym udziałem Marcina Dorocińskiego oraz Zosi Zborowskiej zostawił w tyle nową polską komedię „PolandJa” (80 tys. widzów), „Milczenie” Martina Scorsese (34 tys. widzów), a także jednego z tegorocznych faworytów w wyścigu po Oscara – „Moonlight” (niespełna 8 tys. widzów).

Na kanale Youtube Monolith Films dostępne są już:

Premierowe fragmenty filmu: https://youtu.be/McGpMH34GIE https://youtu.be/3r3Kq4JElG4
https://youtu.be/8Kj8lr6qfDE
https://youtu.be/az-pCJsehqI
https://youtu.be/47zcpt5CRtw

Kulisy nagrań polskiego dubbingu – w rolach głównych Marcin Dorociński i Zosia Zborowska:
https://youtu.be/TwAqr16POpY
https://youtu.be/umCymU5oLiY
Zosia Zborowska na Walentynki:
https://youtu.be/8cpuSfsHt_A

Wywiady:
Britt Robertson
https://youtu.be/ch_MaHisUs4
Dennis Quaid
https://youtu.be/OTOWLE0jfLI
Lasse Hallstrom
https://youtu.be/FsUKJDyfIhA  
Making of:
https://youtu.be/iOIyCi-GAW0

 

Film Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara, twórcy takich przebojów jak „Podróż na sto stóp”, „Co gryzie Gilberta Grape’a”, „Wciąż ją kocham”, „Czekolada”.

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

Chcesz wiedzieć, o czym myśli pies? Co go bawi, a co smuci, jaki ma pogląd na koty i dlaczego szczeka na sąsiada? Daj mu głos! To będzie wyszczekana opowieść!

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=e6BVkNwL3Rk

REŻYSERIA: Lasse Hallstrom („Czekolada”, „Co gryzie Gilberta Grape’a”,  „Podróż na sto stóp”, „Regulamin tłoczni win”)
OBSADA:
Dennis Quaid
(„8 części prawdy”, „Pojutrze”, „Traffic“,  „Częstotliwość”)
Britt Robertson
(„Kraina jutra”, „Dzień matki”, „Najdłuższa podróż”, „Pierwszy raz”)  
GATUNEK: f
amilijna komedia przygodowa
PRODUKCJA:
USA 2016  

FILM JUŻ W KINACH!