Wczytywanie...

CHATA ODMIENIA ŻYCIE

2017-03-13

Historia rozpaczającego po stracie dziecka ojca, który musi zmierzyć się z najtrudniejszym dylematem w swoim życiu – przebaczyć to, co wydaje się niewybaczalne – podkreśla nieskończone piękno ludzkiego ducha i zainspirowała niezliczoną ilość ludzi do bycia lepszymi wersjami samych siebie.

Film „ChataStuarta Hazeldine'a powstał w oparciu o fenomen literacki autorstwa Williama P. Younga o tym samym tytule. Historia rozpaczającego po stracie dziecka ojca, który musi zmierzyć się z najtrudniejszym dylematem w swoim życiu – przebaczyć to, co wydaje się niewybaczalne – podkreśla nieskończone piękno ludzkiego ducha i zainspirowała niezliczoną ilość ludzi do bycia lepszymi wersjami samych siebie. Książka zadebiutowała od razu na pierwszym miejscu prestiżowego zestawienia bestsellerów „New York Timesa” i pozostała na nim przez... kolejnych siedemdziesiąt tygodni!

Niezależnie od tego, w jaki sposób oceniać jego życie, Mackenzie Phillips (Sam Worthington) wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia: trójkę wspaniałych dzieci, piękną żonę, cudowny dom. Niczego mu nie brakuje. Jednakże sytuacja ulega diametralnie zmianie, gdy Mack zabiera pewnego razu dzieciaki na biwak. W założeniu luźna wyprawa na łono natury, wycieczka zamienia się w najgorszy koszmar każdego rodzica – najmłodsza córka Macka, Missy, zostaje porwana z obozowiska, a jej ciało nigdy nie zostaje znalezione. Zrozpaczony ojciec stara się zrozumieć to, co się stało, wyjaśnić jakoś tę niewyobrażalną tragedię, jednakże zaczyna popadać w coraz większe emocjonalne odrętwienie. Gdy jego życie rozpada się kawałek po kawałku, do Macka powracają również duchy przeszłości, o których postanowił dawno temu zapomnieć.

Na kanale Youtube Monolith Films dostępne są już:

Najnowszy spot do internetu: https://youtu.be/n8bjADh5eEA

Premierowy fragment filmu: https://youtu.be/ld_WPWu7k3U

Chata” wejdzie na ekrany kin już 10 marca.
Zwiastun: https://youtu.be/fElROyyj1TQ

REŻYSERIA: Stuart Hazeldine

OBSADA:
Sam Worthington („Everest”, „Avatar”, „Terminator – ocalenie”, „Starcie tytanów”)
Octavia Spencer – laureatka OSCARA („Służące”, „Snowpiercer: Arka przyszłości”, „Zbuntowana: seria Niezgodna”)
Radha Mitchell („Marzyciel”, „Londyn w ogniu”, „Melinda i Melinda”, „Surogaci”)