Wczytywanie...

WEJDŹ W ŚWIAT POWER RANGERS!

2017-03-13

Trudno sobie wyobrazić film lepiej dopasowany do nowych technologii niż „Power Rangers”. Do tego samego wniosku doszło studio Lionsgate, które przygotowało wiele technofilskich atrakcji w związku z nadchodzącą premierą filmu.

Trudno sobie wyobrazić film lepiej dopasowany do nowych technologii niż „Power Rangers”. Do tego samego wniosku doszło studio Lionsgate, które przygotowało wiele technofilskich atrakcji w związku z nadchodzącą premierą filmu.

  Oto kilka z nich:

Live Virtual Reality Q&A

Power Rangers we współpracy z Youtube tworzy dla swoich fanów pierwsze w historii wydarzenie w wirtualnej rzeczywistości Youtube Space LA. Grupa wybranych fanów będzie mogła wejść do świata filmu i zadać pytania Rangerom (zdalnie - za sprawą HTC Vive i Oculus Rift). Poza wąskim gronem zaproszonych, całość będzie można oglądać na żywo na Youtube pod linkiem http://powerrange.rs/vrfanyoutube, 9 marca o godzinie 22.30 (link będzie aktywny od godziny 22.00).

Power Rangers Mobile App

8 marca w App store i Google Play store pojawi się nowa aplikacja, dzięki której użytkownicy telefonów z Androidem i iOS będą mogli wcielić się w bohaterów filmu. Kto zainstaluje ją na swoim telefonie, będzie mieć dostęp do następujących funkcji:
·         Zords Awaken VR - posiadacze okularów Google Cardboard poznają Zordona, Alpha 5 oraz pełnowymiarowe Zordy, których kokpity będą mogli zwiedzić za sprawą technologii Virtual Reality.
·         Power Rangers AR (Augumented Reality).
·        Zbieraj kolory, dzięki którym będziesz mógł stworzyć swój unikalny strój Rangera i umieścić go w nagrywanych przez Ciebie filmach i zdjęciach.
·        Zobacz trójwymiarowe Zordy i umieść je gdzie tylko chcesz.
·        Dla dzieci – wydrukuj zestawy do kolorowania z aplikacji lub strony filmu. Kiedy pomalujesz wszystkich Rangerów zeskanuj obrazki swoim telefonem aby twoje dzieło ożyło w 3D.
·         Maska Zordona – Zmapuj swoją twarz na ścianie Zordona, a następnie prześlij wiadomość video do swoich znajomych.

Mapa Twitter Heat Emoji

Strona http://powerrange.rs/emojimap pozwala śledzić popularność twitterowych hashtagów reprezentujących Rangerów z podziałem na kraje  (#RedRanger, #PinkRanger, #BlackRanger, #YellowRanger, #BlueRanger). Za każdy tweet z hashtagiem producent filmu przekaże pieniądze na „The Thirst Project”, organizacje dostarczającą wodę pitną do najbiedniejszych rejonów na świecie. Zobacz najnowszy spot zapowiadający tę megaprodukcję: https://youtu.be/M-WdbMzWKD0 

POWER RANGERS
PREMIERA: 24.03.2017
Zwiastun: https://youtu.be/A3FexIrBUGc

REŻYSERIA: Dean Israelite

OBSADA: Bryan Cranston („Breaking Bad” - serial, „Drive”,  „Operacja Argo”, „Godzilla”)
Elizabeth Banks  („Igrzyska śmierci”, „Magic Mike XXL”,  „Pitch Perfect”, „Dla niej wszystko”)
Dacre Montgomery
Naomi Scott

GATUNEK: sci-fi / akcja
PRODUKCJA: USA 2017

Producenci takich kinowych hitów jak „SAGA ZMIERZCH”, „WIĘZIEŃ LABIRYNTU”, „SZKLANA PUŁAPKA” przedstawiają kinową wersję jednego z najpopularniejszych seriali sci-fi w historii telewizji.   Kultowy serial jest punktem wyjścia do super-nowoczesnego, zrealizowanego z wielkim rozmachem filmowego widowiska, które wznosi oryginał na zupełnie nowy poziom wyobraźni i realizacji!  

Kluczowe fakty dotyczące serialu:

• ponad 800 odcinków
• ponad miliard obejrzeń na Youtube
• emitowany od ponad 20 lat.  

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców  wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako POWER RANGERS.