Wczytywanie...

POWER RANGERS WCZORAJ I DZIŚ

2017-03-21

Od emisji pierwszego odcinka serialu „Power Rangers” minęło ponad 20 lat.

Od emisji pierwszego odcinka serialu „Power Rangers” minęło ponad 20 lat. Na kultowym serialu, obok nielegalnie transmitowanych japońskich animacji na antenie Polonia 1, wychowało się całe pokolenie dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków. Z tej okazji zabierzemy Was w nostalgiczną podróż do czasów Waszego dzieciństwa i pokażemy Wam gdzie teraz są ludzie odpowiedzialni za tak wiele miłych wspomnień.

Power Rangers w nowej odsłonie w kinach już od najbliższego piątku.

 

David Yost (Niebieski Ranger/Billy Cranston)

David Jost jest aktorem, który zagrał w największej liczbie odcinków serialu „Power Rangers”.  Po występie w ponad 200 odcinkach kontynuował swoją karierę w „Power Rangers Zeo”. Po opuszczeniu serii Jost znalazł pracę jako producent programów telewizyjnych jednak największy rozgłos przyniosła mu współpraca z organizacją NOH8 zwalczającą mowę nienawiści. Postać Billy’ego Cranstona stworzona została na cześć aktora Bryana Cranstona, który w nowej odsłonie Power Rangers wcielił się w Zordona.

 

Austin St John (Czerwony Ranger/Jason Lee Scott)

Austin St. John wcielił się w lidera grupy – Czerwonego Rangera. Znajomość sztuk walki takich jak taekwondo, judo i kenpo miały być jednym z powodów dlaczego został zatrudniony. Niestety w połowie drugiego sezonu rozstał się z serią ze względu na zbyt niską pensję. Austin St. John zakończył swoją karierę aktorską, ale dalej ratuje życia pracując w pogotowiu ratunkowym w Waszyngtonie.

 

Walter Emanuel Jones (Czarny Ranger/Zack Taylor)

Walter Emanuel Jones to nie tylko Cczarny Ranger, ale także głos wielu potworów na planie. Niestety w połowie drugiego sezonu za sprawą nieudanych negocjacji kontraktowych opuścił on serie razem z dwójką innych aktorów. Po pracy w serialu zaliczył jeszcze kilka ról na w telewizji by ostatecznie skupić się na karierze dubbingowej. Jego głos można usłyszeć m.in. w „Klopsiki kontratakują” oraz w grze komputerowej „Red Dead Redemption”.

 

Jason David Frank (Zielony Ranger/Tommy Oliver)

Jason David Frank wcielał się w aż czterech różnych Rangerów na planie kilku wersji serialu oraz w pełnometrażowych spin-offach. Filmy nie są jego jedyną pasją. Frank poświęca swój wolny czas sztukom walki. Udało mu się zdobyć czarny pas siódmego stopnia w karate i fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Niedawno aktor wrócił na pierwsze strony gazet. Wyzwał na pojedynek MMA byłego mistrza zapasów WWE, a obecnie zawodnika UFC znanego jako CM Punk.

 

Thuy Trang (Żółta Rangerka/Trini Kwan)

Rodzina Thuy Trang uciekła z Wietnamu w połowie lat 70tych aby rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Po kilku rolach w reklamach udało się jej zdobyć rolę w Żółtej Rangerki – Trini Kwan. Spędziła na planie półtora sezonu by odejść razem z Austinem St. Johnem i Walterem Emanuelem Jonesem. Aktorka znalazła zatrudnienie na planie wielu seriali telewizyjnych. Niestety w 2001 roku aktorka zmarła na skutek wypadku samochodowego.

 

W biurze prasowym na www.monolith.pl dostępne są nowe plakaty do filmu. Wystarczy wejść na stronę: http://www.monolith.pl/rejestracja/ zarejestrować się, a po zatwierdzeniu przez administratora zalogować się http://www.monolith.pl/logowanie/. Żeby pobrać materiały do filmu, to po zalogowaniu trzeba wejść w zakładkę do danego filmu: np. POWER RANGERS http://monolith.pl/filmy/2017/power-rangers/ i tam, pod galerią zdjęć, będzie ikonka z paczką materiałów do pobrania.