Wczytywanie...

GOLD - MATERIAŁY VIDEO JUŻ DOSTĘPNE

2017-03-23

Polscy widzowie od niespełna tygodnia mogą oglądać go jako Kennego Wellsa w filmie „Gold” – roli, do której Matthew McConaughey po raz kolejny diametralnie zmienił swój wizerunek.

Matthew McConaughey znany jest z niezwykle różnorodnych kreacji aktorskich. Ma na koncie Oscara za „Witaj w klubie”, uznanie krytyków za serial „Detektyw”, a zaczynał od ról przystojniaków w komediach romantycznych. Polscy widzowie od niespełna tygodnia mogą oglądać go jako Kennego Wellsa w filmie „Gold” – roli, do której po raz kolejny diametralnie zmienił swój wizerunek.

„Jest on bardzo charakterystyczną postacią, w tym co i jak robi, co i jak mówi, co i jak myśli, w jaki sposób prowadzi biznes, ale mimo to uważam, że w każdym z nas jest coś z Kenny'ego. A z pewnością wiele jest z niego we mnie, choć nie tylko dlatego chciałem zrealizować ten film”, wyznaje ze śmiechem producent.

„W sposobie opowiadania tej historii jest coś klasycznego, ponadczasowego, a jednocześnie jest całkowicie współczesna i bardziej niż aktualna, nawet jeśli akcja rozgrywa się w latach 80. zeszłego wieku. Chodzi o chciwość, ambicje, zdradę, szczerość, nadzieję, desperację – z tym wszystkim zmagamy się też dzisiaj, zawsze będziemy się zmagać”, podkreśla. „Gold to także szalona filmowa przygoda, która rozpoczyna się w małym górniczym miasteczku Reno i prowadzi widza w sam środek indonezyjskiej dżungli, by następnie przenieść go do betonowej dżungli Wall Street, gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje”.

Na kanale Youtube Monolith Films dostępne są już materiały video:

Wywiady:
Matthew McConaughey
https://youtu.be/w39wFr4D9JE

Edgar Ramirez
https://youtu.be/oSY8QqNVFyA

Bryce Dallas Howard
https://youtu.be/XMIKBhw-HiQ

Premierowe fragmenty filmu:
https://youtu.be/5BnzpxPHAho
https://youtu.be/9a1z47Mdw4I
https://youtu.be/eVoLjrSBCxk
https://youtu.be/5SmTvZ5HwHk
https://youtu.be/bcU7umZXRAk