Wczytywanie...

POWER RANGERS OD DZIŚ W KINACH

2017-03-24

Go Go Power Rangers! Odświeżony serialowy hit sprzed lat w zupełnie nowej odsłonie trafił dziś na ekrany kin w całej Polsce.

Go Go Power Rangers!  

Odświeżony serialowy hit sprzed lat w zupełnie nowej odsłonie trafił dziś na ekrany kin w całej Polsce.  

Producenci mocno skupili się na poszukiwaniu reżysera, który byłby w stanie nadać tej historii nowoczesny styl, pozostając jednocześnie wiernym jej uniwersalnym elementom. Odnaleźli idealnego filmowca - Deana Israelite’a, który zadebiutował w kinie fabularnym kilka lat wcześniej innowacyjnym thrillerem s-f „Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj”. Była to opowieść o nastolatku, który zyskuje możliwość przenoszenia się w czasie.
Jak się okazało, Israelite od dziecka był fanem serialu „Power Rangers” i oglądał wszystkie odcinki w telewizji. Serial stał się tam fenomenem, tak jak zresztą wszędzie indziej, mówi Israelite. Pamiętam, że dzięki niemu czułem się lepszy i ważniejszy jako dziecko. Bardzo się ucieszyłem, gdy dostałem możliwość przekazania podobnych emocji dzisiejszym dzieciakom. Reżyser zaimponował producentom swoją wiedzą na temat świata „Power Rangers”. Dean doskonale rozumiał, kim są ci młodzi wojownicy. Nadał także całości nowoczesnego wyglądu, wyjaśnia Haim Saban. Pokazał nam, jak zrobić ekscytujące kino akcji i jednocześnie nie stracić oryginalnego uroku Power Rangers.  

Rangersi zbierają już pozytywne recenzje w Polsce.
Poniżej wybrane komentarze.

"Power Rangers" to niezły film. Spełnia swoją rolę jako origin story. Marcin Dąbkowski, Filmweb.pl

Dean Israelite, dotychczas specjalizujący się w niskobudżetowych produkcjach, postanowił skupić się na samych bohaterach i ich rozwoju. No i co tu dużo mówić – udało mu się to. Dla twórcy ważniejsze było wykreowanie wiarygodnych portretów psychologicznych postaci, ale przy tym sam film nie stracił na widowiskowości. Norbert Zaskórski, Naekranie.pl

W biurze prasowym na www.monolith.pl dostępne są nowe plakaty do filmu oraz pozostałe materiały prasowe. Wystarczy wejść na stronę: http://www.monolith.pl/rejestracja/ zarejestrować się, a po zatwierdzeniu przez administratora zalogować się http://www.monolith.pl/logowanie/. Żeby pobrać materiały do filmu, to po zalogowaniu trzeba wejść w zakładkę do danego filmu: np. POWER RANGERS http://monolith.pl/filmy/2017/power-rangers/ i tam, pod galerią zdjęć, będzie ikonka z paczką materiałów do pobrania.