Wczytywanie...

ZŁE MAMUŚKI ZDRADZAJĄ JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA!

2017-09-25

Już wiemy do czego są zdolne złe mamuśki w dzień powszedni. Aż strach pomyśleć jak w ich wydaniu mogą wyglądać Święta. Jedno jest pewne – będzie się z czego spowiadać.

Już wiemy do czego są zdolne złe mamuśki w dzień powszedni. Aż strach pomyśleć jak w ich wydaniu mogą wyglądać Święta. Jedno jest pewne – będzie się z czego spowiadać. „Złe Mamuśki 2: Jak przetrwać Święta” w kinach w listopadzie!

Dostępny jest już polski zwiastun: https://youtu.be/b7wlOrkUHLU

Kolejna niegrzeczna komedia współtwórców takich wybryków jak „ZŁE MAMUŚKI”, „KAC VEGAS”, „FIRMOWA GWIAZDKA”.

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!

ZŁE MAMUŚKI 2: JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA
(BAD MOMS CHRISTMAS)
PREMIERA: 03.11.2017

REŻYSERIA:
Jon Lucas, Scott Moore („Złe mamuśki”, „Nieletni/pełnoletni”)

OBSADA:
Mila Kunis („Ted”, “To tylko seks”, “Czarny łabędź” – nominacja do OSCARA)
Kristen Bell („Złe mamuśki”, „Veronica Mars”)
Kathryn Hahn („Dziewczyna warta grzechu”, „Millerowie”, „Sekretne życie Waltera Mitty”)

GATUNEK: komedia
PRODUKCJA: USA 2017