Wczytywanie...

ZŁE MAMUŚKI STAJĄ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ NIEGRZECZNE!

2017-09-27

Choć za oknem świeci słońce, nastała kalendarzowa jesień. Zanim obejrzymy się, zaraz zastanie nas Halloween, tuż po nim w centrach handlowych rozbrzmieje „Last Christmas”… i nadejdą Święta, czyli bardzo pracowity dla każdej Matki czas.

Choć za oknem świeci słońce, nastała kalendarzowa jesień. Zanim obejrzymy się, zaraz zastanie nas Halloween, tuż po nim w centrach handlowych rozbrzmieje „Last Christmas”… i nadejdą Święta, czyli bardzo pracowity dla każdej Matki czas. Pakowanie, zakupy, gotowanie i strojenie – dobrze to znacie, prawda? „ZŁE MAMUŚKI 2” dodadzą Wam otuchy przed świąteczną bieganiną - tym razem do imprezy Złych Mamusiek dołączą ich Mamuśki.  

W kinach już od 3 listopada.

Na kanale Youtube Monolith Films pojawił się najnowszy polski zwiastun RED BAND:
https://youtu.be/dYQAd0Qv94s

 

Już wiemy do czego są zdolne złe mamuśki w dzień powszedni. Aż strach pomyśleć jak w ich wydaniu mogą wyglądać święta. Jedno jest pewne – będzie się z czego spowiadać.  

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się prze­kabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!  

Kolejna niegrzeczna komedia współtwórców takich wybryków jak „ZŁE MAMUŚKI”, „KAC VEGAS”, „FIRMOWA GWIAZDKA”.  

ZŁE MAMUŚKI 2: JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA
(BAD MOMS CHRISTMAS)
PREMIERA: 03.11.2017  


REŻYSERIA: Jon Lucas, Scott Moore („Złe mamuśki”, „Nieletni/pełnoletni”)  

OBSADA:
Mila Kunis („Ted”, “To tylko seks”, “Czarny łabędź” – nominacja do OSCARA)
Kristen Bell („Złe mamuśki”, „Veronica Mars”)
Kathryn Hahn („Dziewczyna warta grzechu”, „Millerowie”, „Sekretne życie Waltera Mitty”)  

GATUNEK: komedia

PRODUKCJA: USA 2017