Wczytywanie...

KUCYKI PONY ŚPIEWAJĄ PO POLSKU!

2017-09-29

Równo za tydzień premiera „MY LITTLE PONY. FILM” - ukochani bohaterowie dzieci na całym świecie po raz pierwszy zagoszczą na wielkim ekranie!

Równo za tydzień premiera „MY LITTLE PONY. FILM” - ukochani bohaterowie dzieci na całym świecie po raz pierwszy zagoszczą na wielkim ekranie! Z tej okazji postanowiliśmy udostępnić premierowe fragmenty filmu z polskimi piosenkami! W polskim dubbingu swych głosów użyczyły m.in. Barbara Kurdej-Szatan oraz Agnieszka Mrozińska.

https://youtu.be/PP9mfFIf058

https://youtu.be/G2ujqSRmiyY

https://youtu.be/UKwjVTsa0fw

Zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć w tajemniczy wielki świat.   Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

Polski zwiastun: https://youtu.be/w2oRO3ym2tM