Wczytywanie...

MAMUŚKI RZĄDZĄ!

2017-10-26

Nic tak nie nakręca gorącej atmosfery świąt jak trzy pokolenia pod jednym dachem. Zwłaszcza, kiedy w domu oprócz dzieci pojawiają się babcie i stawiają świąteczne przygotowania na głowie.

Nic tak nie nakręca gorącej atmosfery świąt jak trzy pokolenia pod jednym dachem. Zwłaszcza, kiedy w domu oprócz dzieci pojawiają się babcie i stawiają świąteczne przygotowania na głowie. Czy wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy?

Święta to czas cudów, a te będą naprawdę niegrzeczne! Mila Kunis, Kathrine Hahn i Kristen Bell zdradziły sekrety pracy na planie „Złych mamusiek 2: Jak przetrwać święta” w Q&A zaaranżowanym na fanpage’u Entertainment Weekly.

https://www.facebook.com/entertainmentweekly/videos/BM2

Film w kinach już 3 listopada!

ZŁE MAMUŚKI 2: JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA (Bad Moms Christmas)
PREMIERA: 3 LISTOPADA 2017

Reżyseria:      
Jon Lucas, Scott Moore („Złe mamuśki”, „Nieletni / pełnoletni”)  

Obsada:
•        Mila Kunis (“Ted”, “To tylko seks”, “Czarny łabędź” – nominacja do OSCARA) 
•        Kristen Bell („Złe mamuśki”, „Veronica Mars”)
•        Kathryn Hahn („Dziewczyna warta grzechu”, „Millerowie”, „Sekretne życie Waltera Mitty”)  

Gatunek:  komedia
Produkcja: USA 2017
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Kolejna niegrzeczna komedia współtwórców takich wybryków jak „ZŁE MAMUŚKI”, „KAC VEGAS”, „FIRMOWA GWIAZDKA”.

Już wiemy do czego są zdolne złe mamuśki w dzień powszedni. Aż strach pomyśleć jak w ich wydaniu mogą wyglądać święta. Jedno jest pewne – będzie się z czego spowiadać.

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!   

ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=dYQAd0Qv94s