Wczytywanie...

POCZUJ MAGIĘ ŚWIĄT ZE "ZŁYMI MAMUŚKAMI"!

2017-10-31

Matka Amy bywa apodyktyczna. Matka Kiki nie uznaje żadnych granic osobistych. A matka Carli… no cóż, wystarczy na nią spojrzeć.

Matka Amy bywa apodyktyczna. Matka Kiki nie uznaje żadnych granic osobistych. A matka Carli… no cóż, wystarczy na nią spojrzeć. Do kultowych już złych mamusiek w składzie: Mila Kunis, Kathryn Hahn  i Kristen Bell w drugiej części dołączyły jedne z najlepszych aktorek Hollywood, by wcielić się w matki głównych bohaterek. Od 3 listopada na ekranach kin będą rządzić: Christine Baranski, Cheryl Hines i Susan Sarandon!

Chcesz poznać ciekawostki z planu zanim obejrzysz film? Na www.monolith.pl pojawił się pressbook do filmu „Złe mamuśki. Jak przetrwać święta?”

 Zobacz poprzednią część „Złych mamusiek” na Cineman.pl  
https://www.cineman.pl/filmy/ZleMamuski

 

 Zobacz spoty:
https://youtu.be/cNoOrUaQrqc
https://youtu.be/T5RIex-aEb8
https://youtu.be/x55lw1-UQo8

ZŁE MAMUŚKI 2: JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA
(Bad Moms Christmas)
 PREMIERA: 3 LISTOPADA 2017

 

 Reżyseria:      
Jon Lucas, Scott Moore („Złe mamuśki”, „Nieletni / pełnoletni”) 

Obsada:
•        Mila Kunis (“Ted”, “To tylko seks”, “Czarny łabędź” – nominacja do OSCARA) 
•        Kristen Bell („Złe mamuśki”, „Veronica Mars”)
•        Kathryn Hahn („Dziewczyna warta grzechu”, „Millerowie”, „Sekretne życie Waltera Mitty”)

Gatunek:  komedia
Produkcja: USA 2017
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Kolejna niegrzeczna komedia współtwórców takich wybryków jak „ZŁE MAMUŚKI”, „KAC VEGAS”, „FIRMOWA GWIAZDKA”.   Już wiemy do czego są zdolne złe mamuśki w dzień powszedni. Aż strach pomyśleć jak w ich wydaniu mogą wyglądać święta. Jedno jest pewne – będzie się z czego spowiadać.  

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!