Wczytywanie...

ZŁE MAMUŚKI WRACAJĄ NA SALONY!

2017-11-09

Złe mamuśki powracają na filmowe salony. Premiera „Złych mamusiek 2: Jak przetrwać święta” odbyła się zaledwie w ubiegły piątek, a film już cieszy się niezwykłą popularnością.

Złe mamuśki powracają na filmowe salony. Premiera „Złych mamusiek2: Jak przetrwać święta” odbyła się zaledwie w ubiegły piątek, a film już cieszy się niezwykłą popularnością. Tylko w ciągu weekendu komedię zobaczyło już ponad 59 tysięcy osób. To dwukrotnie więcej niż rok temu przy premierze pierwszej części.

Według recenzentów „Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta” to idealna komedia dla na babski wieczór. Pokoleniowa walka o przywództwo w domu, a także świąteczne zmagania to temat bliski niejednej kobiecie. To na barkach Pani domu spoczywa perfekcyjna organizacja świąt i dbanie o rodzinną atmosferę. Czy jednak tak zawsze musi być? Czas na wyzwolenie kobiet. Czas na zmiany!

Film zbiera pozytywne recenzje. Oto kilka z nich:  

„Wigilijna opowieść w wersji hardcore” Anna Tatarska, Co jest grane  

„Na szczęście, film jest w dużej mierze rubaszną komedią charakterów, a wszystkie członkinie obsady grają bez pudła. Doskonałe są Susan Sarandon i Kathryn Hahn w tandemie niedojrzałych rebeliantek. Świetna jest Kristen Bell w roli zapiętej pod szyję i tłumiącej emocje neurotyczki. Lecz całe show i tak kradnie weteranka Broadwayu Christine Baranski.” Michał Walkiewicz, Filmweb  

„Typowa komedia dla kobiet. Nie śmiałem się do rozpuku jak damska część widowni, ale to jest dobry znak, ponieważ Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta są skierowane przede wszystkim do żeńskiej publiki. Pokazują pokoleniową walkę o przywództwo w domu. Kto tu rządzi – matka czy córka, mająca już własną rodzinę?” Dawid Muszyński, Na ekranie

ZŁE MAMUŚKI 2: JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA
(Bad Moms Christmas)
PREMIERA: 3 LISTOPADA 2017

Reżyseria:      
Jon Lucas, Scott Moore („Złe mamuśki”, „Nieletni / pełnoletni”)

Obsada:
•        Mila Kunis (“Ted”, “To tylko seks”, “Czarny łabędź” – nominacja do OSCARA) 
•        Kristen Bell („Złe mamuśki”, „Veronica Mars”)
•        Kathryn Hahn („Dziewczyna warta grzechu”, „Millerowie”, „Sekretne życie Waltera Mitty”)  

Gatunek:  komedia
Produkcja: USA 2017
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Kolejna niegrzeczna komedia współtwórców takich wybryków jak „ZŁE MAMUŚKI”, „KAC VEGAS”, „FIRMOWA GWIAZDKA”.  

Już wiemy do czego są zdolne złe mamuśki w dzień powszedni. Aż strach pomyśleć jak w ich wydaniu mogą wyglądać święta. Jedno jest pewne – będzie się z czego spowiadać.  

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!

Zobacz poprzednią część „Złych mamusiek” na Cineman.pl https://www.cineman.pl/filmy?SearchQuery=z%C5%82e+mamu%C5%9Bki&IsSearching=szukaj