Wczytywanie...

WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA - NOWA DATA PREMIERY

2017-11-23

Oscarowa obsada w opartym na faktach, najnowszym filmie Ridleya Scotta. „Wszystkie pieniądze świata” w kinach od 26 stycznia 2018 roku. (UWAGA! Nowa data premiery)

Oscarowa obsada w opartym na faktach, najnowszym filmie Ridleya Scotta. „Wszystkie pieniądze świata” w kinach od 26 stycznia 2018 roku.
(UWAGA! Nowa data premiery)

Nowy film Scotta to opowieść o porwaniu wnuka Jean Paula Getty’ego – najbogatszego człowieka świata, który bardziej niż rodzinę wydaje się kochać swoją fortunę.

W rolach Christopher Plummer, Michelle Williams oraz Mark Wahlberg.

Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a po­rywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłan­nikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach „nie do rozwiązania”… 

Na www.monolith.pl dostępne są pierwsze materiały prasowe do filmu.   Wystarczy wejść na stronę: http://www.monolith.pl/rejestracja/ zarejestrować się, a po zatwierdzeniu przez administratora zalogować się http://www.monolith.pl/logowanie/. Żeby pobrać materiały do filmu, to po zalogowaniu trzeba wejść w zakładkę do danego filmu: np. WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA http://monolith.pl/filmy/2017/wszystkie-pieniadze-swiata/ tam, pod galerią zdjęć, będzie ikonka z paczką materiałów do pobrania.

WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA
(All The Money In The World)

PREMIERA: 26 stycznia 2018

REŻYSERIA: 
Ridley Scott („Marsjanin”, „Prometeusz”, „Gladiator”, „Łowca androidów”, „Obcy-8 pasażer Nostromo”, „Thelma i Louise”)


OBSADA: 
Mark Wahlberg („Transformers: Ostatni rycerz”, „Ted”, „Boogie Nights”, „Fighter”, „Infiltracja”) 
Michelle Williams („Wyspa tajemnic”, „Manchester by the Sea”, „Tajemnica Brokeback Mountain”, „Mój tydzień z Marylin”) 
Christopher Plummer („Debiutanci”- OSCAR, „Dziewczyna z tatuażem”, „Piękny umysł”, „Dźwięki muzyki”, „Informator”, „Człowiek, który chciał być królem”)

GATUNEK: thriller 
PRODUKCJA: USA 2018