Wczytywanie...

WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA - OŚWIADCZENIE DYSTRYBUTORA

2017-11-23

Monolith Films pragnie poinformować, że Producenci filmu „Wszystkie pieniądze świata” w reżyserii Ridleya Scotta zobowiązali nas do usunięcia dotychczasowego zwiastuna filmu z naszych oficjalnych kanałów komunikacji.

Monolith Films pragnie poinformować, że Producenci filmu „Wszystkie pieniądze świata” w reżyserii Ridleya Scotta zobowiązali nas do usunięcia dotychczasowego zwiastuna filmu z naszych oficjalnych kanałów komunikacji. Ridley Scott osobiście podjął decyzję o zastąpieniu Kevina Spaceya Christopherem Plummerem ("Debiutanci" - OSCAR, "Dziewczyna z tatuażem") w roli Jeana Paula Getty’ego. Dodatkowe zdjęcia z jego udziałem odbędą się w najbliższych dniach.

Wycofany zwiastun nie jest już oficjalnym materiałem promującym film. W momencie otrzymania nowego zwiastuna, niezwłocznie się nim z Państwem podzielimy.

WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA
(ALL THE MONEY IN THE WORLD)

Oparty na faktach najnowszy film Ridleya Scotta, twórcy „GLADIATORA”, „PROMETEUSZA”, „OBCEGO” i „MARSJANINA”. Oscarowa obsada w opowieści o porwaniu wnuka Jean Paula Getty’ego – najbogatszego człowieka świata, który bardziej niż rodzinę wydaje się kochać swą fortunę.  

Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a po­rywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłan­nikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach „nie do rozwiązania”…

REŻYSERIA:
Ridley Scott („Marsjanin”, „Prometeusz”, „Gladiator”, „Łowca androidów”, „Obcy-8 pasażer Nostromo”, „Thelma i Louise”)


OBSADA:
Mark Wahlberg („Transformers: Ostatni rycerz”, „Ted”, „Boogie Nights”, „Fighter”, „Infiltracja”)
Michelle Williams („Wyspa tajemnic”, „Manchester by the Sea”, „Tajemnica Brokeback Mountain”, „Mój tydzień z Marylin”)
Christopher Plummer („Debiutanci”- OSCAR, „Dziewczyna z tatuażem”, „Piękny umysł”, „Dźwięki muzyki”, „Informator”, „Człowiek, który chciał być królem”)

GATUNEK: thriller
PRODUKCJA: USA 2018