Wczytywanie...

BELLA I SEBASTIAN 3 - PREMIERA POLSKIEGO ZWIASTUNA!

2018-02-27

Kolejna część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku.

Kolejna część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku.

 

Tym razem dzielny Sebastian musi obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela.

 

BELLA I SEBASTIAN 3 wejdzie na ekrany kin 31 maja, przed chwilą premierę w sieci miał polski zwiastun oraz plakat:

https://youtu.be/SL5R8VowGvE

 

 

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

 

Reżyseria: Clovis Cornillac

Scenariusz: Juliette Sales, Fabien Suarez

 

Obsada:

•       Felix Bossuet („Bella i Sebastian”, „Miłość aż po ślub”, „Moja miłość”, „Chocolat”)

•       Anne Benoit („Obława”, „Żegnaj, królowo”, „Kobieta z piątej dzielnicy”)

•       Tcheky Karyo („Niedźwiadek”, „Patriota”, „Bella I Sebastian”, „Nikita”, „Babel”)

 

Gatunek: familijny / przygodowy

Produkcja: Francja 2018