Wczytywanie...

ZOBACZ JAK 50 TWARZY GREYA ODMIENIŁO ŻYCIE GWIAZD!

2018-03-28

Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

 

Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.

 

„POZYCJA OBOWIĄZKOWA” wejdzie na ekrany kin 25 maja, przed chwilą opublikowaliśmypolski zwiastun:

https://youtu.be/F1rcWSzF75s

 

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stwo­rzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

 

Miłość ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

 

POZYCJA OBOWIĄZKOWA

(BOOK CLUB)

Premiera: 25.05.2018

 

REŻYSERIA:

Bill Holderman

 

OBSADA:

Jane Fonda („Sposób na teściową”, „Młodość”, „Barbarella”, „Twarda sztuka”, „Powrót do domu” – OSCAR, „Klute” – OSCAR)

Diane Keaton („Lepiej późno niż później”, „Kochajmy się do święta”, „Wielkie wesele”, „Annie Hall” – OSCAR, „Manhattan”, „Ojciec chrzestny”)

Don Johnson („Django”, „Maczeta”, „Tin Cup”, „Policjanci z Miami” – serial)

Andy Garcia („Ocean’s Eleven”, „Ojciec chrzestny III”, „Przypadkowy bohater”)

Candice Bergen („Miss Agent”, „Ślubne wojny”, „Gandhi”, „Kobiety”, „Murphy Brown – serial)

Mary Steenburgen („Last Vegas”, „Melvin I Howard” – OSCAR, „Służące”, „Powrót do przyszłości 3”, „Narzeczony mimo woli”)

 

GATUNEK: komedia

PRODUKCJA: USA 2018