Wczytywanie...

CÓRKA MAFIOSA W RĘKACH CIA

2018-04-09

Gwiazdy trzymającego w nieustannym napięciu thrillera „Sicario” już w te wakacje wrócą w równie wstrząsającym „Sicario 2: Soldado”.

Gwiazdy trzymającego w nieustannym napięciu thrillera „Sicario już w te wakacje wrócą w równie wstrząsającym „Sicario 2: Soldado”.

 

Alejandro (Benicio del Toro) był niegdyś pełnym brawury prokuratorem, jednakże morderstwo jego rodziny, odmieniło go nie do poznania.

Z jednej strony stał się opiekunem córki mafiosa, który dopuścił się tej tragicznej zbrodni. Z drugiej nie przestał być sicario, zabójcą, który przekroczy każdą istniejącą granicę, żeby zemścić się na kartelach, które odebrały mu jego dawne życie.

Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

 

„Sicario 2: Saldado” wejdzie na ekrany kin 20 lipca, przed chwilą premierę miał najnowszy polski zwiastun:

https://youtu.be/9LHzILBbOas

 

SICARIO 2: SOLDADO

PREMIERA: 20 lipca 2018

Podobny obraz

 

Reżyseria: Stefano Sollima

 

Obsada:

•        Benicio del Toro („Sicario”, „Traffic”, „Podejrzani”, „21 gramów, „Nożownik”)

•        Josh Brolin („Sicario”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Everest”)

•        Catherine Keener („Kapitan Phillips”, „Wszystko za życie”, „Capote”)

 

Gatunek:  akcja / thriller

Produkcja: USA 2017

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Sequel „Sicario” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016.

 

Tym razem fabuła skupi się najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro.

 

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę.

 

Zobacz pierwszą część „Sicario” na Cineman.pl

https://www.cineman.pl/filmy/Filmy,Dramat,Kryminal/Sicario