Wczytywanie...

JAKIEJ MUZYKI SŁUCHA BLAKE LIVELY?

2018-10-11

Buduje napięcie, dodaje emocji i ekscytacji – muzyka to bardzo ważny element każdego filmu. W „Zwyczajnej przysłudze” idealnie podkreśla ton i nadaje klimat.

Buduje napięcie, dodaje emocji i ekscytacji – muzyka to bardzo ważny element każdego filmu. W„Zwyczajnej przysłudze” idealnie podkreśla ton i nadaje klimat. Francuskojęzyczne piosenki doskonale współgrają ze eleganckimi, wyrafinowanymi wnętrzami i kreacjami Emily (Blake Lively). Oficjalna playlistą z muzyką z filmu dostępna jest już na Spotify.

 

https://open.spotify.com/playlist/0fcYi3wu1QLpGi7kcluvt3

 

ZWYCZAJNA PRZYSŁUGA (A Simple Favor)

PREMIERA: 19 PAŹDZIERNIKA 2018

 

 

_ZWYCZAJNA PRZYSŁUGA_plakat_1920

 

Reżyseria: Paul Feig („Agentka”, „Druhny”, „Gorący towar”)

 

Obsada:

•       Blake Lively („Wiek Adaline”, „Miasto złodziei”, „Śmietanka towarzyska”, „183 metry strachu”)

•       Anna Kendrick („Księgowy”, „W chmurach” – nominacja do OSCARA, „Pitch Perfect”,

„Saga Zmierzch”)

 

 

Gatunek: komedia kryminalna

Produkcja: USA 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki.

 

Najnowszy film twórcy takich komediowych przebojów jak „AGENTKA”, „DRUHNY”, „GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW”, „GORĄCY TOWAR”.

 

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…