Wczytywanie...

JENNIFER LOPEZ - ZWYCZAJNA DZIEWCZYNA

2018-11-07

Jenny from the block jest bez wątpienia specjalistką od ról zwyczajnych dziewczyn.

Jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Hollywood, Jennifer Lopez na czerwonym dywanie olśniewa pięknymi kreacjami i idealnie dobranym makijażem. Na co dzień jednak wybiera spokojne, proste stylizacje, podobne do tych jakie wybrałyby bohaterki jej filmów. Jenny from the block jest bowiem bez wątpienia specjalistką od ról zwyczajnych dziewczyn, takich z jakimi utożsamić się może każda z nas!

 

„Teraz albo nigdy” to kolejny film w dorobku aktorki, w którym wciela się w rolę kobiety, która dostaje od losu drugą szansę. Maya nie boi się marzyć! Ma wszystko, czego potrzeba jej do zawodowego spełnienia – motywację, głowę pełną pomysłów i jest bardzo pracowita. Jednak jej upragniony awans dostaje ktoś inny. Wtedy Maya postanawia postawić wszystko na jedną kartę i mimo braku planu b odchodzi z pracy. Pewnego dnia dostaje zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do pracy marzeń, problem polega na tym, że nie wysyłała tam cv… Nagle wielki świat szklanych biurowców staje przed nią otworem. Czy poradzi sobie z okazją jaką dostaje od życia? „Teraz albo nigdy” 28 grudnia w kinach!

 

 

TERAZ ALBO NIGDY (Second Act)

PREMIERA: 28 GRUDNIA

 

 

Reżyseria:          Peter Segal (“Dwóch gniewnych ludzi”, “50 pierwszych randek”)

 

Obsada:

•        Jennifer Lopez („Jak urodzić i nie zwariować”, „Sposób na teściową”, „Powiedz tak”,

                                               „Pokojówka na Manhattanie”, „Co z oczu, to z serca”)

•        Vanessa Hudgens („Spring Breakers”, „Podróż na tajemniczą wyspę”,

                                               „Sucker Punch”)

•        Treat Williams („127 godzin”, „Zdrada”, „Hair”, „Dawno temu w Ameryce”, „Nieugięci”)

•        Milo Ventimiglia („Grace księżna Monako”, „Sezon na zabijanie”, „Herosi”)

 

 

Gatunek: komedia

Produkcja: USA 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Przebojowa komedia o kobiecie, która dostaje od życia szansę, by pójść na całość i dostać się na szczyt!

 

Film twórców takich hitów jak „Pokojówka na Manhattanie” i „50 pierwszych randek”.

 

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.