Wczytywanie...

POKAZY FILMU "CHŁOPIEC Z BURZY" DLA NAUCZYCIELI W SIECI KIN HELIOS

2018-12-10

Już 17 grudnia zapraszamy nauczycieli na bezpłatne pokazy filmu "Chłopiec z burzy" w sieci kin Helios

Zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daje siłę na całe życie.

Laureat Oscara GEOFFREY RUSH w ekranizacji jednej z najpiękniejszych powieści dla młodych widzów.

Zwiastun: https://youtu.be/h0WYcREZjrE

Pokochacie tę historię równie mocno jak „Cudownego chłopaka”. 
Poszukaj „Chłopca z burzy” w swoim kinie już 17 grudnia. 
Sprawdź listę kin poniżej i zapisz się już teraz na bezpłatne pokazy !
(Zapisy telefoniczne pon-pt, mailowo - 7 dni w tygodniu)

Materiały edukacyjne do pobrania tu: http://monolith.pl/filmy/2019/chlopiec-z-burzy/   

 

KINO

MIASTO

ADRES

Termin pokazu  zamkniętego

Godzina pokazu

Specjalista ds. klienta

Numer kontaktowy

E-mail

HELIOS

BEŁCHATÓW

97- 400 Bełchatów, ul. Kolejowa 6

17 grudnia

17:00

Agnieszka Kowalska

515-482-233

agnieszka.kowalska@helios.pl

HELIOS

BIAŁYSTOK BIAŁA

15-265 Białystok, ul. Miłosza 2

17 grudnia

17:00

Emilia Romaniuk

722 382 335

emilia.romaniuk@helios.pl

HELIOS

BIELSKO BIAŁA

43-300 Bielsko Biała, ul. Mostowa 5

17 grudnia

17:00

Piotr Kasela

722 382 346

piotr.kasela@helios.pl

HELIOS

DĄBROWA G

41-300 Dąbrowa G., ul. Jana III Sobieskiego 6

17 grudnia

17:00

Anna Poniewierska

722 382 340

anna.poniewierska@helios.pl

HELIOS

GDAŃSK ALFA

80-391 Gdańsk, ul. Kołobrzeska 41c

17 grudnia

17:00

Milena Rabcewicz

722 382 348

milena.rabcewicz@helios.pl

HELIOS

GDAŃSK FORUM

80-806 Gdańsk, Ul. Targ Sienny 7

17 grudnia

17:00

Milena Rabcewicz

722 382 348

milena.rabcewicz@helios.pl

HELIOS

GDAŃSK METROPOLIA

80-452 Gdańsk, ul.Kilińskiego 4

17 grudnia

17:00

Milena Rabcewicz

722 382 348

milena.rabcewicz@helios.pl

HELIOS

GDYNIA

81-304 Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 2

17 grudnia

17:00

Anna Szulc

508 657 214

anna.szulc@helios.pl

HELIOS

GNIEZNO

62-200 Gniezno, ul. Pałucka 2

17 grudnia

17:00

Anna Kozłowska

509 139 008

anna.kozlowska@helios.pl

HELIOS

GRUDZIĄDZ

86-300 Grudziądz, ul. Chełmińska 4

17 grudnia

17:00

Dorota Kujtkowska

797 012 638

dorota.kujtkowska@helios.pl

HELIOS

KALISZ

62-800 Kalisz, ul. Górnośląska 82

17 grudnia

17:00

Monika Gawianowska

722 382 338

monika.gawianowska@helios.pl

HELIOS

KĘDZIERZYN KOŹLE

47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul.Armii Krajowej 38

17 grudnia

17:00

Izabela Kucharczyk

506 210 918

izabela.kucharczyk@helios.pl 

HELIOS

KIELCE

25-406 Kielce, ul. Świetokrzyska 20

17 grudnia

17:00

Ewelina Zaręba

722 382 347

ewelina.zareba@helios.pl

HELIOS

LUBIN

59-300 Lubin, ul. Gen.Władysława Sikorskiego 20

17 grudnia

17:00

Joanna Kowalska

722 382 330

joanna.kowalska@helios.pl

HELIOS

ŁÓDŹ SUKCESJA

93-590 Łódź, Al. Politechniki 1

17 grudnia

17:00

Aleksandra Lech

722 382 332

aleksandra.lech@helios.pl

HELIOS

NOWY SĄCZ

33-300 Nowy Sącz, ul.Lwowska 80

17 grudnia

17:00

Katarzyna Walkowska

508 657 179

katarzyna.walkowska@helios.pl

HELIOS

OLSZTYN

10-576 Olsztyn, al. Piłsudskiego 16

17 grudnia

17:00

Mirabela Mądrzak

722 382 341

mirabela.madrzak@helios.pl

HELIOS

OPOLE

45-040 Opole, Pl. Kopernika 17

17 grudnia

17:00

Agnieszka Wybraniec

722 382 345

agnieszka.wybraniec@helios.pl

HELIOS

PIOTRKÓW TRYB.

97-300 Piotrków Tryb., ul. Słowackiego 123    

17 grudnia

17:00

Beata Bąkowska

722 382 350

beata.bakowska@helios.pl

HELIOS

POZNAŃ

61-136 Poznań, ul.Pleszewska 1

17 grudnia

17:00

Anna Marciniak

519 143 962

anna.marciniak@helios.pl

HELIOS

PRZEMYŚL

37-700 Przemyśl, ul. W. Brudzewskiego 1

17 grudnia

17:00

Iwona Skwarko

519 143 971

iwona.skwarko@helios.pl

HELIOS

RADOM

26-610 Radom, ul. Poniatowskiego 5

17 grudnia

17:00

Bożena Mancewicz

722 382 333

bozena.mancewicz@helios.pl

HELIOS

RZESZÓW GALERIA

35-001 Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44

17 grudnia

17:00

Ewa Stepaniak

722 382 336

ewa.stepaniak@helios.pl

HELIOS

RZESZÓW POWSTAŃCÓW

35-329 Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 14

17 grudnia

17:00

Ewa Stepaniak

722 382 336

ewa.stepaniak@helios.pl

HELIOS

SIEDLCE

08-110 Siedlce, ul.Piłsudskiego 74

17 grudnia

17:00

Katarzyna Jarmuł

798 811 969

katarzyna.jarmul@helios.pl

HELIOS

SOSNOWIEC

41-200 Sosnowiec, ul. Modrzejowska 32b

17 grudnia

17:00

Sandra Nowakowska

722 382 339

sandra.nowakowska@helios.pl

HELIOS

STALOWA WOLA

ul. 37-450 Stalowa Wola,  Fryderyka Chopina 42

17 grudnia

17:00

Klaudia Ożga

798 391 032

klaudia.ozga@helios.pl

HELIOS

STARACHOWICE

27-200 Starachowice, ul.Wyszyńskiego 14

17 grudnia

17:00

Karolina Michalczyk

797 012 606

karolina.michalczyk@helios.pl

HELIOS

SZCZECIN KUPIEC

70-250 Szczecin, ul. Bolesława Krzywoustego 9/10

17 grudnia

17:00

Anna Chmielowska

722 382 337

anna.chmielowska@helios.pl

HELIOS

SZCZECIN OUTLET

70-784 Szczecin,ul. A.Struga 42

17 grudnia

17:00

Przemysław Kruszko

798 060 092

przemyslaw.kruszko@helios.pl

HELIOS

TCZEW

83-110 Tczew, ul. Pomorska 1

17 grudnia

17:00

Adam Plutowski

516 263 434

adam.plutowski@helios.pl

HELIOS

TOMASZÓW MAZ.

97-200 Tomaszów M, ul. Warszawska 1

17 grudnia

17:00

Paulina Bugajak

519 143 975

paulina.bugajak@helios.pl

HELIOS

WOŁOMIN

05-200 Wołomin, Geodetów 2

17 grudnia

17:00

Alicja Kamińska

797 851 516

alicja.kaminska@helios.pl

HELIOS

WROCŁAW BIELANY

55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 7/9

17 grudnia

17:00

Magdalena Graczyk

502 832 697

magdalena.graczyk@helios.pl

HELIOS

WROCŁAW MAGNOLIA

54-206 Wrocław, ul. Legnicka 58

17 grudnia

17:00

Katarzyna Kozak

722 382 334

katarzyna.kozak@helios.pl

 

 

CHŁOPIEC Z BURZY (Storm Boy)

PREMIERA: 18 STYCZNIA 2019

 

Pewnego dnia podczas zabawy na plaży Michael znajduje trzy osierocone maleńkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni i dorastaniu człowieka i zwierzęcia. O tym jak wiele potrafią sobie nawzajem dać i jak wiele mogą siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem i jednym z pelikanów zwanym Panem Percivalem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?

Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest najcenniejszym dziedzictwem, które może przekazać Madeline.

 

Reżyseria: Shawn Seet

 

Obsada:

  • Geoffrey Rush („Blask” - OSCAR, „Jak zostać królem”, „Zakochany Szekspir”, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara“, „Koneser”)
  • Jai Courtney („Terminator: Genisys”, „Legion samobójców”, „Niezgodna”, „Szklana pułapka 5”)
  • David Gulpilil („Australia”, „Polowanie na króliki”, „Krokodyl Dundee”)

 

Gatunek:  familijny / przygodowy

Produkcja: Australia 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Film dostępny z dubbingiem lub napisami