Wczytywanie...

PIOTR ADAMCZYK JAKO PRAZIOMEK - PREMIERA ZWIASTUNA!

2019-02-18

Pełna humoru i szalonych przygód opowieść o zakręconym poszukiwaczu przygód i jego niezwykłym przyjacielu, który oficjalnie nie istnieje :)

Pełna humoru i szalonych przygód opowieść o zakręconym poszukiwaczu przygód i jego niezwykłym przyjacielu, który oficjalnie nie istnieje :)


  Komedia animowana twórcy hitów „PARANORMAN”, „KORALINA I TAJEMNICZE DRZWI”, „KUBO I DWIE STRUNY”.  
W tytułowej roli Piotr Adamczyk, w najśmieszniejszej od czasu „MADAGASKARU”.  
PRAZIOMEK” wejdzie na ekrany kin 22 kwietnia 2019!  
W sieci pojawił się właśnie polski zwiastun: https://youtu.be/A7XnPz-PMXM

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacow­nego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostę­py Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to … niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podróż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedy­kolwiek mógł pomarzyć!

PRAZIOMEK (MISSING LINK)
PREMIERA: 22 KWIETNIA 2019  
REŻYSERIA: Chris Butler („ParaNorman”)  
GATUNEK: komedia animowana
PRODUKCJA: 2019