Wczytywanie...

DZIEŃ DZIECKA BĘDZIE PASKUDY!

2019-05-30

Są wyjątkowe, niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. „PASKUDY. UGLYDOLLS” w kinach na Dzień Dziecka!

Są wyjątkowe, niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. „PASKUDY. UGLYDOLLS” w kinach na Dzień Dziecka!  

Choć Paskudy to pogodne i rozśpiewane stworki, ich kinowa przygoda niesie za sobą ważne przesłanie. Warto być otwartym na odmienność, ponieważ bycie innym czyni nas wyjątkowym. Zupełnie jak Moxy oraz mieszkańcy krainy różnorodności - każdy ma prawo do bycia sobą!

Każdy z nas może budować swoje poczucie wartości, np. zastanawiając się nad tym, kim jest, co potrafi. Możemy też wspólnie dbać o to, aby w naszym najbliższym otoczeniu każdy mógł się czuć swobodnie, aby nie oceniać siebie nawzajem, nie wyśmiewać, pomagać sobie.  

PASKUDY. UGLYDOLLS (Ugly Dolls)
PREMIERA: 31 MAJA 2019
Zwiastun: https://youtu.be/TiYQqYUFuzc

Przebojowe piosenki stworzone specjalnie do filmu wykonują KAMIL BEDNAREK, ANNA KARWAN, JOANNA KOŁACZKOWSKA.  

Porywająca animowana komedia, której bohaterami są postaci z nowej bardzo popularnej na świecie serii zabawek, które wkrótce pojawią się w polskich sklepach.  

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Paskudowo. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom?  
No raczej, bo przecież PASKUDNE JEST CUDNE!